środa, 11 grudnia 2013

Turkusowa spódnica (Blue skirt)

Znowu wzięłam się za szycie. Tym razem uszyłam spódnicę z Burdy 5/12 wykrój numer 106b http://www.burda.pl/wykroj/2012-burda-5-106-b. Namęczyłam się, bo jest tu dużo zszywania. Ale za to potrenowałam szycie proste i jestem zadowolona z tej części. Niestety wykańczanie mnie wykończyło:) Opis uszycia zapięcia na guziki w krytej listwie mnie przerósł. W szafie nie miałam żadnej rzeczy z krytym zapięciem, żeby podpatrzeć jak to jest zrobione. Ostatecznie coś tam wykombinowałam sama. Wygląda w miarę dobrze, ale zapinanie jest koszmarne. Do tego spódnica wyszła mi zdziebko za ciasna, więc guziki są przyszyte trochę za bardzo na brzegu. Całe szczęście w spódnicy chodzić się da i wygląda przyzwoicie:)
8 komentarzy:

 1. Spódnica śliczna i w kroju i w kolorze :)
  Uśmiechnij się! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. This looks great, I think the Google translate did not do to well this time, from what I can tell you were having some problems with things, I wish I could help you I have sewn for years. This looks very good and perfect from the pictures! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetna :) Moja koleżanka dawno-dawno temu miała prawie identyczną i bardzo jej zazdrościłam ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ha ! Spódnica jest świetna ! Znam ten ból, gdy nam do końca przy szyciu nie idzie jak w przepisie, no ale kiedyś też trzeba się uczyć tego :) Mi też brak Twojego uśmiechu na zdjęciach :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetnie w niej wyglądasz, szczególnie na ostatnim zdjęciu :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. ach lazury tropikalnych mórz..... ;-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jest świetna i wyglądasz w niej niesamowicie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Śliczna spódnica i ładnie Ci w tym kolorze ;)
  świetnie wygląda ten kolor z czernią, tak jak na ostatnim zdjęciu

  OdpowiedzUsuń