czwartek, 11 października 2018

Etsy, instagram and facebook

Troszkę ogłoszeniowy post:) Chciałabym bowiem zaprosić Was serdecznie na trzy inne moje strony. Zapraszam do zaglądania i obserwowania mojego instagrama i facebooka. Na instagramie zobaczycie wcześniej niż na blogu wiele moich nowych prac. Publikuję tam też różne dodatkowe zdjęcia z pracowni albo z życia:) Na facebooku zebrane jest wszystko co u mnie się dzieje. Są zdjęcia z instagrama, są linki do postów na blogu, pojawiają się filmiki. Do tego otworzyłam tam sklepik:) Zajrzyjcie, jest cała dostępna biżuteria frywolitkowa:)
Do tego wszystkiego nowość-mam sklep na Etsy:) Długo wahałam się przed otworzeniem takiego sklepu. Ale nareszcie jest:) Sukcesywnie dodaję kolejne produkty, dlatego co jakiś czas będę zapraszać do zaglądania tam. Mam nadzieję, że uda mi się rozkręcić to miejsce i uszczęśliwię kogoś moją frywolitką:)

A bit of an advertising post :) I would like to invite you to my other three pages. I invite you to look and follow my instagram and facebook. On instagram you will see much of my new work earlier than on the blog. I also publish various additional photos from the studio or from life :) On facebook, everything that happens in my handmade is collected. There are photos from the instagram, there are links to blog posts, there are videos. For this I have opened a shop there :) Look, there is all available tatting jewelry :)

To all this new - I have a shop on Etsy :) I hesitated long before opening such a store. But finally it is :) I have successively added more products, so from time to time I will invite you to look there. I hope that I will manage to start this place and make someone happy with my tatting :)Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza